Home   FIABCI MVA NVM
 
     
     
     
      MEER FOTO'S
     
     
     
  LOKATIE
REAGEREN
TELL A FRIEND
BEZICHTIGING
BROCHURE
PRINTVERSIE
PLATTEGROND
360 FOTO'S
Gustav Mahlerlaan 264 , AMSTERDAM, Vraagprijs € 2.100.000,- Kosten Koper
Gustav Mahler hoek Aaron Coplandstraat 264 te Amsterdam

Het mooiste Penthouse van Amsterdam. Op de 20e verdieping, van het gebouw New Amsterdam, ligt dit zeer hoogwaardig gerenoveerd penthouse ca.302m² met 2 zeer luxe slaapkamers met ieder eigen badkamer. Dit fantastische appartement heeft uitzicht over de gehele stad. Het appartement is gerenoveerd opgeleverd in 2010.

New Amsterdam is onmiskenbaar één van de iconen in de skyline van de Zuidas, met panoramische vensters in elk appartement. Het gebouw bestaat in feite uit vier slanke torens. De combinatie van natuursteen met de transparante groene, blauwe en bruine glaspanelen maken New Amsterdam tot een warme, haast vrouwelijke, elegante verschijning temidden van het imposante glas en staal van de buurtorens.

De architectuur is van de hand van twee jonge talenten van de Architecten Cie, een gerenommeerd, wereldwijd opererend bureau van eigen bodem. New Amsterdam is ontworpen en ontwikkeld om de nieuwe toon te zetten in Amsterdam. Zowel in architectuur als in de verscheidenheid aan woonconcepten en het extreem hoge serviceniveau. Het gebouw heeft twee entrees met prachtige lobby’s, waar transparante ‘hangende tuinen’ een ode brengen aan het beroemde Radisson SAS uit Kopenhagen, een designklassieker uit de jaren zestig. Het hele gebouw is ingericht met een uitgelezen kunstcollectie.

Entree 20ste verdieping:
Riante hal met direct uitzicht over de stad. Veel opberg mogelijkheden middels de vaste kasten welke onderbroken worden door fraaie nissen om kunst neer te zetten of op te hangen. Tegenover de nissen bevinden zich de taats draaiende deuren die toegang geven tot de verschillende vertrekken. Door deze symmetrie in de hal geeft het geheel een zeer rustige, luxe en comfortabele uitstraling.

De woonkamer is adembenemend met een zeer luxe handgemaakte keuken met marmeren blad. De keuken is uiteraard voorzien van alle inbouw apparatuur. De riante woonkamer wordt gescheiden door een Italiaans design gel-haard waarachter een studiehoek gerealiseerd kan worden. Achter de keuken bevindt zich de zeer fraaie eethoek (ook als 3e slaapkamer te gebruiken). Achter de keuken is een ruime bijkeuken/waskamer gebouwd.

Masterbedroom met openbadkamer, stortdouche en toilet. In de masterbedroom zijn zeer veel op maat gemaakte kasten gerealiseerd.

Slaapkamer met badkamer voorzien van stortdouche toilet en infrarood sauna.

Het appartement is voorzien met een Lutron verlichtingssysteem. (een druk op de knop en alles is aan uiteraard zijn er ook verschillende sfeerstanden te programmeren.) Door het gehele appartement licht een zeer fraaie houtenvloer. In de algemene ruimte is gekozen voor de legmethode van Hongaarse punt en in de overige vertrekken stroken. Het gehele appartement is voorzien van een geïntegreerd geluidssysteem (zelfs op de WC).

Voor uw persoonlijk comfort is er een Private Healthclub (inhouse en residents only) met zwembad, sauna en fitness ruimte. U heeft een eigen parkeerplaats (of twee) in de garage onder het gebouw. Snelle liften (met fraaie beeldschermen in de wanden) zoeven u omhoog. Zo aangenaam kan het leven zijn.

In de nabije toekomst biedt gebied Gershwin naast levendige doorgaande wegen ook rustige straten, pleinen, groen en parkjes. Commerciële voorzieningen, zoals horeca, winkels en hotels zijn straks in ruime mate aanwezig. Voor de eerste bewoners zijn alle belangrijke winkelvoorzieningen op loopafstand van New Amsterdam te vinden in het winkelcentrum Groot Gelderlandplein en in de Beethovenstraat.

Amsterdam Zuidas bundelt wonen, werken en recreëren in een gebied met een optimale infrastructuur, op zeer korte afstand van de A10, Amsterdam Centrum en Schiphol.
Op station Zuid/WTC stoppen tram, metro, bus, trein en straks ook de HSL,
waarmee binnen een paar uur steden als Brussel, Parijs en Londen bereikt kunnen worden.
Voor recreatie en buitensport het Beatrixpark, Amstelpark en het Amsterdamse Bos op
loop-/ fietsafstand.

Bijzonderheden:
Appartement 302m²
Berging in de onderbouw
Gebruik van 1 parkeerplaats inbegrepen (huur vooruit betaald tot 1 juli 2030)
Overige parkeerplaatsen kunnen gehuurd worden in de onderbouw
Servicekosten appartement:€500,- p/mnd / Garage €25,- p/mnd
Volledig gerenoveerd 2010
Verwarming/koeling middels capillair leidingsysteem (in de vloer en plafonds)
Mechanische ventilatie (aan- en afvoer)
Warmwater voor de badkamers middels een Daalderop 150L boiler
Keuken is voorzien combi boiler/cooker
Parkeerplaats kunnen gehuurd worden in de onderbouw
Erfpacht afgekocht 15-08-2054
Restitutie overdrachtsbelasting komt ten gunste van verkopers
Projectnotaris Baker & McKenzie / Mr. Bongaarts
Oplevering in overleg

Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

© 2012 Heeren Makelaars B.V.

 
  Lokatie   |  Reageren   |  Tell a friend   |  Bezichtiging   |  Brochure   |  Printversie   |  Plattegrond   |  Video   |  360 Foto's
 

Facebook Twitter LinkedIn
HEEREN MAKELAARS Stadionweg 75 (hoek Minervaplein), 1077 SE Amsterdam, telefoon: 020 470 22 55, fax: 020 470 55 75 info@heerenmakelaars.nl